Olej Konopny

Sostar opracował nową gamę produktów kosmetycznych zawierających organiczny olej i ekstrakt z konopi indyjskich. Olej konopny pochodzi z nasion rośliny Cannabis Sativa. Jest określany jako przemysłowy olej z konopi (olej z nasion konopi), ponieważ różni się od oleju zawierającego THC, który daje poczucie euforii. Przemysłowy olej z konopi nie zawiera THC i nigdy nie będzie wywoływać uczucia przyjemności lub podekscytowania –w swoim składzie zawiera jedynie jego śladowe ilości.


Olej z nasion konopi oferuje wiele korzyści dla skóry:

  • - Jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry, nawilża i nie blokuje porów.
  • - Jeden z kwasów tłuszczowych (zawarty w oleju) jest kwasem G-Linolowym (GLA), działa jako silny środek przeciwzapalny, a jednocześnie pomaga w produkcji nowych komórek skóry.
  • - Działa kojąco na podrażnioną skórę, jednocześnie nawilżając ją.
  • - Posiada właściwości przeciwdziałające oznakom upływu czasu, zmniejsza drobne linie i zmarszczki mimiczne, jednocześnie uniemożliwiając tworzenie nowych.

Olej z konopi indyjskich zawiera 21 aminokwasów, składników niezbędnych dla zdrowej cery. Zmniejsza objawy atopowego zapalenia skóry i oferuje niezbędną ilość przeciwutleniaczy (witamina E), fitosteroli i minerałów. Nasze organiczne produkty na bazie oleju z konopi indyjskich posiadają certyfikat potwierdzający wysoką jakość i absolutną zgodność z europejskimi regulacjami i przepisami.

Widok siatki:

Krem na dzień przeciw oznakom upływu czasu z olejem z konopii 50ml

42.50PLN
Krem przeciwdziałający oznakom upływu czasu na dzień o wysokiej koncentracji ekstraktu oraz oleju z konopi . Konopie zawierają witaminy, kwasy tłuszczowe omega3 i omega6. Kwasy tłuszczowe Omega3 głęboko odżywiają skórę, zapobiegając jej wysuszeniu, oznakom upływu czasu i zmarszczkom. Kwasy tłuszczowe omega-6 tworzą błonę, która pomaga skórze u..

Krem na noc przeciw oznakom upływu czasu z olejem z konopii 50ml

48.50PLN
Krem przeciwdziałający oznakom upływu czasu na noc, o wysokiej koncentracji organicznego ekstraktu oraz oleju z konopi. Konopie zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które głęboko odżywiają skórę, zapobiegają wysuszeniu, zmarszczkom i działają przeciw pojawianiu się przedwczesnych oznak upływu czasu. Kwasy tłuszczowe omega-6 tworzą błonę, która ..

Nawilżające serum na twarz i okolice oczu z olejem z konopii 30ml

72.90PLN
Serum nawilżająceSerum nawilżające wzbogacone organicznym ekstraktem i olejem z konopi. Konopie zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które głęboko odżywiają skórę, zapobiegają wysuszeniu, zmarszczkom i działają przeciw oznakom upływu czasu. Kwasy tłuszczowe omega-6 tworzą błonę, która pomaga skórze utrzymać naturalne nawilżenie. Lecytyna pomaga..

Nawilżający krem pod oczy z organicznym olejem z konopii 30ml

51.60PLN
Nawilżający krem pod oczy Nawilżający krem pod oczy o wysokiej koncentracji organicznego ekstraktu oraz oleju z konopi. Konopie zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które głęboko odżywiają skórę, zapobiegają wysuszeniu, zmarszczkom i działają przeciw oznakom upływu czasu. Kwasy tłuszczowe omega-6 tworzą błonę, która pomaga skórze utrzyma..

Nawilżający krem z organicznym olejem z konopii 50ml

36.56PLN
Krem nawilżający na dzień Nawilżający krem do twarzy z organicznym ekstraktem oraz olejem z konopi. Konopie zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które głęboko odżywiają skórę, przeciwdziałają oznakom upływu czasu oraz zmarszczkom. Kwasy tłuszczowe omega-6 tworzą film, który pomaga skórze utrzymać naturalne nawilżenie. Olejek słonecznikowy, al..
Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)