Dla dzieci

Nieskazitelne produkty dla nieskazitelnej skóry. Wszystkie kosmetyki Sostar dla dzieci są testowane dermatologicznie, odpowiednie dla niemowląt już od urodzenia, wolne od parabenów, SLE, MCI, MIT oraz alkoholu. Woda została zastąpiona organicznym sokiem z liści aloe vera aby nasz kosmetyk stał się jeszcze bardziej przyjazny dla skóry.

Widok siatki:
Brak w magazynie

Dziecięcy szampon i żel do kąpieli w jednym 250ml

36.00PLN
Wysokiej jakości szampon i żel do kąpieli dla niemowląt. Wzbogacony organicznym oślim mlekiem. Delikatnie oczyszcza dziecięcą skórę nie podrażniając jej. Zamiast wody do produkcji został użyty ekstrakt z aloe very. 95% naturalnych i 20% organicznych składników. Żel nieszczypiący w oczy. Przetestowany dermatologicznie i oftalmologicznie...
Brak w magazynie

Krem stosowany przy zmianie pieluch 75ml

40.60PLN
Ochronny i odżywczy krem dla dzieci do stosowania przy każdej zmianie pieluchy. Wzbogacony o Aloe Vera *, olej ze słodkich migdałów *, olej z nasion sezamu *, masło Shea *, olej z nasion słonecznika *, ośle mleko * i tlenek cynku. Redukuje wysypki i tworzy barierę ochronną, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Woda jest zastąpiona ekologicz..
Brak w magazynie

Nawilżający krem dla dzieci 50ml

42.57PLN
Idealny dla suchej, wrażliwej i atopowej skóry dziecka. Zawiera organiczne ośle mleko, olejek rumiankowy i olej z nagietka. Wyjątkowo delikatny, idealny dla suchej, wrażliwej i atopowej skóry dziecka. Odżywia wrażliwą skórę dziecka i pomaga zachować jej naturalne funkcje. Można używać od urodzenia (0+). Nie zawiera parabenów i alkoholu. Testow..

Wysokiej jakości szampon i żel pod prysznic 500ml

25.81PLN
Wysokiej jakości szampon i żel do kąpieli dla niemowląt. Wzbogacony organicznym oślim mlekiem. Delikatnie oczyszcza dziecięcą skórę nie podrażniając jej. Zamiast wody do produkcji został użyty ekstrakt z aloe very. Nie  podrażnia oczu. Przetestowany dermatologicznie i oftalmologicznie. Nie zawiera: parabenów, MCI/MIT, SLES. Bezpieczny dl..
Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)