Piękno jest nasza pasją.
Sostar S.A. jest producentem kosmetyków, zlokalizowanym w mieście Oreokastro, niedaleko Salonik. Biuro i kompleks przemysłowy firmy są niezależne i zajmują obszar 2000m2.


Wszystkie nasze obiekty funkcjonują zgodnie z surowymi przepisami europejskimi. Jesteśmy producentami szerokiej gamy wysoko jakościowych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała , włosów etc. Nasze kosmetyki są wzbogacone naturalnymi ekstraktami i esencjami, co czyni je przyjaznymi dla skóry oraz podążają za najnowszymi trendami kosmetycznymi.


Certyfikaty:


  • Jesteśmy dumni, że Krajowa Organizacja Leków (www.eof.gr) przyznała nam certyfikat dobrych praktyk produkcyjnych (GMP), który potwierdził najlepszą jakość, nie tylko w trakcie produkcji, ale także dla gotowych kosmetyków.
  • nasza firma współpracuje z ELINEK, zagranicznym Europejskim laboratorium które w celu zapewnienia najlepszej jakości produktu sprawdza i zatwierdza każdą ich partie przed eksportem.
  • wszystkie nasze produkty są przetestowane przez QAC (Laboratoria zapewniające jakość i kontrolę) dla utrzymania stabilności i bezpieczeństwa.
  • wszystkie nasze produkty są zarejestrowane w CPNP (Portal powiadamiania o produktach kosmetycznych) Europejskim portalu kosmetycznym z siedzibą w Brukseli.
  • posiadamy certyfikat Brytyjskiego Lloyd’s Register LRQA, ISO 22716 dla produkcji i procesu pakowania.Innowacja
Nasza firma współpracując z Wydziałem Weterynarii Arystotelesowego Uniwersytetu w Grecji, opracowała unikalną i innowacyjną szeroką gamę kosmetyków wzbogaconą w ośle mleko. Ośle mleko, składnik znany już 500 lat p.n.e., był stosowany w starożytnej Grecji przez Hipokratesa
w leczeniu ran i regeneracji skóry. W starożytnym Egipcie ośle mleko było używane zarówno do celów spożywczych jak i kosmetycznych. Było szeroko stosowane zarówno w wewnętrznych jak i zewnętrznych zakażeniach, używano go również jako odżywczego napoju dla dzieci oraz noworodków.
W starożytnym Rzymie był napojem arystokracji. Kobiety, świadome jego upiększających właściwości , używały go by odzyskać młodość. Powiada się że Kleopata, Królowa Egiptu, zażywała kąpieli w oślim mleku by zachować piękno i młodość skóry.


Nasi dostawcy to lokalne organiczne, certyfikowane farmy wykonujące mikrobiologiczne i fizykochemiczne kontrole każdej partii mleka w celu zapewnienia najlepszych jego właściwości.